DIGIarena.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Jaky objektiv nejvice pouzivate na sve DSLR?

Offline - Návštěvník Profil 
20. 2. 2017 09:13 Odeslat příspěvek
Minolta Rokkor PF MC 135/2,8
Obrázek
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
21. 2. 2017 15:45 Odeslat příspěvek
Dneska trochu lepší světlo :)

Nikkor 85/f1.8

Příloha
taipeilq-3068.jpg
taipeilq-3068.jpg
[ 922.45 | Zobrazeno 92 krát ]



Offline - Návštěvník Profil 
21. 2. 2017 18:26 Odeslat příspěvek
Obedová fotka - polievka Ramen vo Wagamama v Eurovei. Sony A7rII + Sony Zeiss Planar 50/1.4 ZA


Offline - Expert Profil 
21. 2. 2017 19:09 Odeslat příspěvek
Ty vypadá hodně dobře!

Mimochodem, na curry a ramen polévkách ujíždím, dal bych tam možná více bylinek, dělá to chuť.


Offline - Expert Profil 
22. 2. 2017 20:44 Odeslat příspěvek
O víkendu jsme byli v Karlových Varech, počasí mělo daleko do ideálu, tak jsem si hrál s pouliční fotografií, hledal jsem nějaký autentický moment:

Obrázek

Tenhle záběr mne zaujal, motiv otce starajícího se o malé dítě jsem zkoušel i jednou v zahraničí, tady to má ale jiné vyznění, zaujala mne ta atmosféra a barvy. Je to jen stáhnuté přes SnapBridge a poslané na web, možná by to stálo za nějakou tu úpravu.


Offline - Návštěvník Profil 
22. 2. 2017 21:34 Odeslat příspěvek
Pemare, a co to říznout tak, aby nebyl vidět ten rukáv v pdr, nahoře bez té černé šmouhy vpravo? Taťku dostaneš tím pádem mimo střed. Zkus si to. Dyť je to otázka minuty. Jenže to bys to nesměl mastit na těch nesmyslných udělátorech a bridgích a co za číčoviny ještě používáš?


Offline - Expert Profil 
22. 2. 2017 22:04 Odeslat příspěvek
Vždyť to píši, zvažuji to, že to upravím na desktopu, je to jen o tom, že mne to moc nebaví. Na telefonu se mi to dělat nechce, tablet mi ukradli z auta, takže čekám na nový model Pro od Apple, má být v březnu.

Tohle je bez úprav.

Ono je to tak na hraně, jestli má cenu se do toho vůbec pouštět, zase tak dobrý záběr to není, fotky z tohoto ročního období se mi obecně moc nelíbí, začne mne to bavit, až bude opět svítit slunce a bude jaro.


Offline - Expert Profil 
23. 2. 2017 07:09 Odeslat příspěvek
Proč ? Dyť zrovna tohle světlo tej fotce přímo sedí ... chlapík barevně krásně vystupuje ...
Na jaře to budeš mít strakatý a budeš to muset upravovat o to víc :-)


Offline - Expert Profil 
23. 2. 2017 08:56 Odeslat příspěvek
Obrázek

Zkusil jsem to upravit v telefonu, ale není to ono, chybí větší displej, blbě to vidím a nemám tam cit, je to vidět na těch rukávech a dalších věcech, na to lokální rozostřování jsem se asi měl i vykašlal.


Offline - Návštěvník Profil 
23. 2. 2017 08:58 Odeslat příspěvek
tak to jsi dobře zmastil :D


Offline - Návštěvník Profil 
23. 2. 2017 09:14 Odeslat příspěvek
Kurňa.. A ja kvoli tomu zhanam f1.4 :-)
A to sa da v mibile.. Za sa na to nevy.eram :-) :-)


Offline - Návštěvník Profil 
23. 2. 2017 09:19 Odeslat příspěvek
Zas nějaké to blbnutí s EF 85mm 1,2 II a sluníčkem

Obrázek


Offline - Návštěvník Profil 
23. 2. 2017 14:59 Odeslat příspěvek
pemar píše
Ono je to tak na hraně, jestli má cenu se do toho vůbec pouštět,...... fotky z tohoto ročního období se mi obecně moc nelíbí, začne mne to bavit, až bude opět svítit slunce a bude jaro.

Tak to teprve budou podobné záběry stát za prd a na rozptýlené světlo budeme zase muset toužebně čekat. :-)

Zdravím


Offline - Expert Profil 
23. 2. 2017 17:17 Odeslat příspěvek
Tohle světlo je fajn, že V jsou stíny, ale nelíbí se mi barvy, a je to celé takové nějaké smutné a ne kontrastní. Proto už se těším na jaro, i večery budou delší.

-- 23. 2. 2017 17:17 --

pemar píše
Tohle světlo je fajn, že nejsou stíny, ale nelíbí se mi barvy, a je to celé takové nějaké smutné a ne kontrastní. Proto už se těším na jaro, i večery budou delší.


Offline - Návštěvník Profil 
23. 2. 2017 17:24 Odeslat příspěvek
Ale to je přece na tobě, co z toho víceméně nadějného cvaku ( polotovaru ) uděláš. Pořád nevíš, za který objektiv dát několik desítek tisíc, ale co a jak s fotkou ti musí poradit někdo jiný ? A to máš při ruce Micinu...... :-)

Zdravím
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387 ... 782  Další stránka
Stránka 384 z 782 [ Příspěvků: 11721 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies